The Marauder's Map •••
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marauder's Map
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Rebecka Essie Shin { Griffendél }

Go down 
SzerzőÜzenet
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Rebecka Essie Shin { Griffendél } Empty
TémanyitásTárgy: Rebecka Essie Shin { Griffendél }   Rebecka Essie Shin { Griffendél } EmptySzomb. Jan. 01, 2011 5:18 am

REBECKA ESSIE SHIN

Rebecka Essie Shin { Griffendél } Taylor-momsen-150x150 Rebecka Essie Shin { Griffendél } Taylor-momsen-150x150 Rebecka Essie Shin { Griffendél } Taylor-momsen-150x150

• Becenév: Becky, Becka, Ess
• Faj: Boszorkány
• Neme:
• Kor:16
• Születési Hely/Idő: Anglia, London / 1961. február. 8.

• Átváltozásod ideje: -
• Ki változtatott át: -
• Első Átváltozásod: -
• Származás: Félvér Boszorkány
• Család:
Edmund Shin; 44; építészmérnök; még él sajnos (apa) /mugli/
Chleopa Prewett;42; Rejtély- és Minisztériumügyi Főosztály dolgozója, él (anya)/aranyvérű/
Molly Anne Prewett; 25; /nagynéném/ boszorkány
Erica Shin; 35; /nagynéném/ mugli
Abigail Estell; 12; /unokatestvér/ mugli
Robert Shin; 40; /nagybátty˛/ mugli
• Háziállat: Kamilla egy macska amit anyámtól kaptam

• Iskolai házad: -
• Évfolyamod: 6
• Rangod: Diák
• Pálcád: Berkenyefa pálca, 10 hüvelyk, sárkányszívizomhurral
• Személyes Tárgy:Egy ametiszt köves karkötő amibe rúna jelek vannak vésve, és édesanyjától kapta
• Százfűlé-főzet: kissé savanykás ízvilág, lilás szín egy kis fehér árnyalattal

• Hobbi/kedvenc dolgai:kviddicsezni, olvasni, sétállgatni, megszegni a szabályokat
• Egyéb érdekesség: van egy 5 cm. hosszú égési sérülés az alkarján
• Különleges Képesség: -
• Foglalkozás: tanuló

• Kinézet: Rebeckának hosszú szőke haja van ami egészen a derekáig lelóg. Néha megvadítja egy pár melír csíkkal, máskor pedig levágja rövidebbre. A szeme világoskék színű de hogyha árnyékban van egészen sötét kéknek mondható. Az arca egészen fehér színű, szinte már betegnek mondható miatta. Ha valaki ránézne azt mondaná, hogy egy porcelánbaba, csak a szemében a csillogás miatt néz ki embernek. Ajkai egészen halványszínűek ennek ellenére csak szolid sminket szokott használni. Testalkata átlagosnak mondható. Nem olyan magas , sőt inkább alacsonynak mondanám , de ezt magas sarkú cipőkkel oldja meg. Öltözködése elég változó, egyszer úgy állítja be magát mint egy ártatlan kislány máskor mint egy gonosz boszorka. Imádja a színes ruhákat, elég színes egyéniség. Nagyon szereti a kiegészítőket és ezek közül is a kedvence a fülbevaló. Több tucatnyi van neki, mindig másmilyet hord. Általában mindig mosolyog, mintha mindig jó kedve lenne.. Kissé sovány pedig rendesen eszik, de nem tud hízni, na nem mintha ez annyira zavarná őt..
• Jellem: Beckát ha leginkább jellemezni kéne azt mondanám rá, hogy nagyon nehéz. Az órákon a legjobb arcát mutatja, de amikor kicsöngetnek kibújik belőle a kisördög. Tipikusan az a személy aki megmondja a maga véleményét és ha törik, ha szakad véghez viszi azt amit elkezdett. Nagyon ritka maikor csendben van és egymagában sétál, azt is csak akkor ha valamin elmereng. Nagyon szereti a társaságot és beszélni is imád. Mindig önmagát adja, és szinte senkitől sem fél az iskolában.. Bosszúálló típus, és lángról pattant személyiség. Tüzes. Csak egy rossz szó az édesanyjára és már a pálcája a kezében is van. Kissé hirtelen haragú, de nem tud sokáig haragudni, csak egy két kedves szó és már meg is bocsát. Könnyen zavarba lehet hozni amit utál. Megpróbál mindenkivel kedves lenni, de ez nem mindig megy neki, főleg ha az illatő felhúzza. Imádja a barátait is szekálni, persze csak baráti alapon, sohasem akarná őket megbántani..

• Előtörténet:1961-be születtem Londonban egy aranyvérű és egy mugli gyermekeként. Aki akarja elítélheti anyámat azért mert egy muglihoz ment feleségül de hát szerelmes volt, és az ő családja amúgy sem egy elkényeztetett pereputty, mint a Blackek vagy valamelyik másik aranyvérű család. A helyzet az, hogy anyám nagyon szerelmes volt apámba és viszont, így hát összeházasodtak és nemsokára jöttem én. Amikor megszülettem anyám elmondta apámnak, hogy mi ő és valószínűleg én is örököltem azon tulajdonságot, valószínűleg nekem is lesz varázserő hacsak nem leszek kvibli.. Apám azt mondta neki, hogy csak lázálmai vannak és aludjon. Anyámhoz elmegyógyászt is fogadott és szerintem diliházba is dugta volna de anya bemutatta neki a tudományát, így apa kénytelen volt elhinni ezt. Nem örült neki, nem tetszett neki és rendesen össze is vesztek, apa olyan dolgokat vágott anya fejéhez ami miatt már vagy százszor bocsánatot is kért és anya mindannyiszor meg is bocsátott neki, én nem tettem volna.. Persze ezeket nekem anya mesélte, apámmal sohasem volt valami jó viszonyunk, utáltam őt mindig is antipatikus személyiség volt nekem, hiába az apám.

Az életem úgy éltem mint egy mugli.. óvodába jártam és iskolába ahol megtanultam írni és olvasni, meg számolni is. Utáltam ezeket a dolgokat, mindig különcnek éreztem magamat és a társaim is ezt gondolták, nem törekedtek arra, hogy barátkozzunk össze. Emlékszem, hogy egyszer anyának el kellett utazni és apával maradtam otthon. Életem egyig legrosszabb hete volt az. Nem csináltunk semmit pedig én igazán örökmozgó voltam, imádtam rohangálni és ezt anyával mindig megtettük, de apám más volt. Ő szigorú és nem törődöm alak volt. Beleettem a chlispaprikába, úgy kellett nekem majd megtanulom, hogy nem eszek bele abba amiről nem tudom, hogy mi. Mindig azt akarta, hogy maradjak csendben és olvassak, vagy rajzoljak esetleg magam ellen sakkozzak, mert az mókás. Hát szerintem nem volt az. Egyáltalán nem volt az. Alig vártam, hogy anya hazaérjen és véget vessen ennek a rémálomnak. Imáim meghallgatásra találtak mert hamarabb hazaért. Megpróbáltam rábeszélni, hogy szökjünk el és hagyjuk itt apát de azt mondta, hogy nem, mert ő igazán szereti. Én mérges lettem rá azt hittem, hogy apát jobba szereti mint engem ezért bezárkóztam a szobámba. Mindössze 5 éves voltam nem tehetek ellene. Azt hittem, hogy evvel meggyőzöm de egy boszorkányt egy mugli módon bezárt ajtó nem állít meg.. Elmondta, hogy apának ez nehéz, ő ezt nem értheti. Nem értheti, hogy mik vagyunk mit tudunk neki nincs varázsereje és csak irigykedik ránk. Ennek ellenére nem szerettem meg az apámat, soha nem szóltam hozzá, egyetlen egy szót sem ő pedig ezt megelégelte 9 éves koromban és bentlakásos iskolába akart küldeni. Egyedül a varázserőmnek köszönhetem, hogy nem kerültem oda. A varázserőm ami akkor jelentkezett először és aminek úgy örültem, mint amikor anya megérkezett az egyhetes útjáról. Nem sokkal ezután megérkezett a Roxfortból a levél miszerint felvételt nyertem oda. Anya már sokat mesélt róla így mindent tudtam a mágusképzőről és már nagyon vártam, hogy ott lehessek. Nem sokkal később pedig ott lehettem és élőben láthattam. Nagyon odáig voltam érte és még most is imádom az igazi otthonom, ami messze van apámtól.
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
 
Rebecka Essie Shin { Griffendél }
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauder's Map ••• :: A Roxforti Nyillvántartókönyv ... :: Boszorkányok-
Ugrás: