The Marauder's Map •••
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marauder's Map
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Társalgó Szoba

Go down 
+11
Emmaline Fawcett
Sirius Orion Black
Remus John Lupin
Amos Matthias Diggory
James Charlus Potter
Lucius Abraxas Malfoy
Septimus Albert Solange
Andromeda Black
Lily Rose Evans
Narcissa Druella Black
Katherine Darkrose
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:44 am

Lily Rose Evans írta:
* Magamban erősen " lalala "-zva kivágódtam az ajtón és becsaptam magam után. A szórólapok pedig bent maradtak. *
~ Bocsánat, Tanár úr ... ~

- Remek.... hé Evans ne szívd már mellre!
*kiáltottam utána majd felkaptam a táskámat és utána rohantam.* ~Csak kiszedek belőle valamit!~
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:42 am

* Magamban erősen " lalala "-zva kivágódtam az ajtón és becsaptam magam után. A szórólapok pedig bent maradtak. *
~ Bocsánat, Tanár úr ... ~
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:37 am

Lily Rose Evans írta:
* Az ajkaimat összepréselve vártam, hogy lenyugodjon. *
~ Biztosan nem normális! ~
* Mikor abba hagyta felpattantam a kanapéról. *
- Remélem, jót nevettél. Most pedig ... légy olyan kedves, és keress magadnak valaki mást, akit sarokba szoríthatsz! * vágtam hozzá, majd elindultam az ajtó felé. *

- Menekülünk, menekülünk. *trrilláztam vidám hangon felpattanva a kanapéról. Meg kellett akadályoznom, hogy elmenjen anélkül, hogy bármit is elárultam volna a szándékaimról. Na az lett volna csak igazán humoros helyzet.*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:35 am

* Az ajkaimat összepréselve vártam, hogy lenyugodjon. *
~ Biztosan nem normális! ~
* Mikor abba hagyta felpattantam a kanapéról. *
- Remélem, jót nevettél. Most pedig ... légy olyan kedves, és keress magadnak valaki mást, akit sarokba szoríthatsz! * vágtam hozzá, majd elindultam az ajtó felé. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:32 am

*Szavait hallva, egy pillanatig csak pislogni voltam képes, majd amikor rájöttem, hogy azt hiszi, James Potter után rajongó szőke leányzó vagyok, hát olyan kacagásban törtem ki, hogy még a könnyeim is kicsordult. Hétrét görnyedve kacagtam, szívemet lelkemet beleadva, majd észbe kaptam, hogy ezzel most eléggé megbánthattam szerencsétlent.*
- Bocs... de ez... jaj hát ez nagyon vicces volt. *mondtam neki, miközben kitöröltem a szememből a nevetéstől keletkezett apró könnyeket* ~Ohh ha tudná, hogy egyáltalán nem rajongója vagyok, hanem a rokona...~
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:29 am

Siréne Orchidea Constance írta:
Lily Rose Evans írta:
* Meglepett a reakciója. Automatikusan a kanapé végébe csúsztam, ott is hátra hőköltem. A szórólapok hangosan visítva a padlóra potyogtak az ölemből. *
- Miért nem mész oda hozzá és beszélsz vele Te? Hagyj békén engem! * néztem farkasszemet dühösen a lánnyal. *

*Érdeklődő tekintettel vontam fel a szemöldökömet de nem tudtam elrejteni a gúnyos mosolyomat, ahogy láttam, hogy igyekszik minél távolabbra kerülni tőlem.*
- Ez a híres Griffendéles bátorság? *kérdeztem majdnem fuldokolva a nevetéstől. Hát mit ne mondjak ez az este sem úgy alakult, ahogy azt vártam, tele van ez a nap meglepetésekkel.*
- Most kötözködsz, vagy válaszolsz is egyszer? *érdeklődtem, mert úgy hallottam Luciuséktól, hogy ez a csaj mindent tud... előszeretettel válaszol minden kérdésre, hát ne velem toljon ki, mert nem jár jól.*

* Felvont szemöldökkel néztem a lányra. *
~ Tuti nincs kint mind a négy kereke! ~
* A gúnyolódása adrenalinnal tölt meg, mindenképp válaszolni akarok a kérdésére. *
- Ne beszélj nekem itt bátorságról, mikor inkább másokat zaklatsz információért, minthogy magad szereznéd be! Tudod mit? Ha ennyire rajongva imádod James Pottert vannak olyan remek találmányok, mint az Amortentia vagy a Veritaserum, amik megkönnyíthetik a dolgodat!
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:25 am

Lily Rose Evans írta:
* Meglepett a reakciója. Automatikusan a kanapé végébe csúsztam, ott is hátra hőköltem. A szórólapok hangosan visítva a padlóra potyogtak az ölemből. *
- Miért nem mész oda hozzá és beszélsz vele Te? Hagyj békén engem! * néztem farkasszemet dühösen a lánnyal. *

*Érdeklődő tekintettel vontam fel a szemöldökömet de nem tudtam elrejteni a gúnyos mosolyomat, ahogy láttam, hogy igyekszik minél távolabbra kerülni tőlem.*
- Ez a híres Griffendéles bátorság? *kérdeztem majdnem fuldokolva a nevetéstől. Hát mit ne mondjak ez az este sem úgy alakult, ahogy azt vártam, tele van ez a nap meglepetésekkel.*
- Most kötözködsz, vagy válaszolsz is egyszer? *érdeklődtem, mert úgy hallottam Luciuséktól, hogy ez a csaj mindent tud... előszeretettel válaszol minden kérdésre, hát ne velem toljon ki, mert nem jár jól.*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:20 am

* Meglepett a reakciója. Automatikusan a kanapé végébe csúsztam, ott is hátra hőköltem. A szórólapok hangosan visítva a padlóra potyogtak az ölemből. *
- Miért nem mész oda hozzá és beszélsz vele Te? Hagyj békén engem! * néztem farkasszemet dühösen a lánnyal. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:17 am

Lily Rose Evans írta:
* A hajam mögül kipillantottam a tökéletesen fehér arcra, s a szőke fürtökre. Volt valami ... ijesztő ebben a csajban. *
- Mi mást akarsz tudni? Megátalkodott rendbontó, afféle szakértője a témának. * mondtam ismét, kissé türelmetlenebben. *
Azt ismételten nem tettem hozzá, hogy James Potter egy rendkívül kedves, normális, vicces, aranyos ... nem, ezt inkább kihagytam. *

- Na jó hagyjuk a félrebeszélést, rendben? *mondtam sóhajtva megrázva kissé szőke fürtjeimet és a magazint az előttünk lévő asztalra hajítottam, megunva a lapozgatás nyújtotta pótcselekvést. Már egyáltalán nem volt türelmem ehhez az egészhez és azzal is tisztában voltam, hogy ma este feltétlen egyedül kell maradnom valahol ahol elfogyaszthatom a rejtegetett véremet.*
- Szóval megosztasz v elem valami újdonságot, vagy sem? *kérdeztem meg tőle végezetül zöld szemeimet az övéibe fúrva*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:12 am

* A hajam mögül kipillantottam a tökéletesen fehér arcra, s a szőke fürtökre. Volt valami ... ijesztő ebben a csajban. *
- Mi mást akarsz tudni? Megátalkodott rendbontó, afféle szakértője a témának. * mondtam ismét, kissé türelmetlenebben. *
Azt ismételten nem tettem hozzá, hogy James Potter egy rendkívül kedves, normális, vicces, aranyos ... nem, ezt inkább kihagytam. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:09 am

Lily Rose Evans írta:
* A rövid válasza már épp egy újabb hosszú okfejtést akart kiváltani belőlem, mikor meghallottam a kérdését és ledermedtem. Földbe gyökerezett a lábam, mázlim volt, hogy éppen ültem.
Az arcomat a hajam mögé rejtve pillantásom a szórólapokra fordítottam, s igyekeztem semlegesen válaszolni. *
- Bajkeverő. Miért kérded? * azt nem tettem hozzá, hogy belül sokkal összetettebb jellem. *

*Hirtelen elzárkózása felkeltette a figyelmemet. Hirtelen a hülye szórólapokat kezdte bámulni és arcát a vörös hajzuhataga mögé rejtette. Ha azt hitte, hogy így el tud bújni előlem, hát akkor elég nagyot tévedett.*
- Ezt én is tudom. De te a háztársa vagy csak jobban ismered. Mellesleg ha jól tudom állandóan randira hív. *adtam elő a többi kártyámat. Tudtam, hogy Lily Evans okos lány, ezért vigyáznom kellett nehogy elszóljam magamat, azonban kezdtem türelmetlen lenni és egyre morcosabb is.
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:05 am

* A rövid válasza már épp egy újabb hosszú okfejtést akart kiváltani belőlem, mikor meghallottam a kérdését és ledermedtem. Földbe gyökerezett a lábam, mázlim volt, hogy éppen ültem.
Az arcomat a hajam mögé rejtve pillantásom a szórólapokra fordítottam, s igyekeztem semlegesen válaszolni. *
- Bajkeverő. Miért kérded? * azt nem tettem hozzá, hogy belül sokkal összetettebb jellem. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:03 am

- Ja biztos. *jegyeztem utalva a Hófehérkés történetet halva, tekintve hogy azt sem tudtam ki az a Hófehérke, és hogy szerencsétlennek miért ilyen hülye nevet adtak a szülei. Mázlistának érzem magam, hogy az enyém normális. Aztán úgy gondoltam ideje lesz bevetni a tervemet.*
- Mond csak mit tudsz James Potterről? *érdeklődtem végül tök természetesen, miközben még mindig a magazinomat lapozgattam, mintha csak felületesen érdekelne a téma, holott minden idegszálammal vártam a válaszát. Feszült voltam, ideges és éhes. Ez pedig rossz triumvirátus.*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 10:00 am

* Feltett szándékommá vált, hogy márpedig igenis beszervezem ezt a számomra ismeretlen mardekáros lányt. *
~ Azzal is eggyel többen lennénk! ~
* Kedélyesen mosolyogva leültem mellé, majd a szórólapokat az ölembe véve - de vigyázva, hogy az előlapjukat ne érintsem meg - hozzá fordultam. *
- Örülnénk, ha jönnél. Tudod, a muglik hiedelmével ellentétben Hófehérkével is egy mérgezett ananász végzett, nem is olyan régen. A varázslótársadalom nem bír el több ilyen tragédiát, nemde?
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:54 am

- Ahha. *bólintottam és megnyugodtam egy kissé, hogy nem Lily Evans ennyire gyümölcsbarát, hanem csak Lumpsluck proff. Hát istenem nem lehet ki mindenkinek a négy kereke... megesik az ilyesmi.*
- Majd még meglátjuk. *vontam vállat, mivel nem túlságosan érdekelt a védjük a gyümölcsöket. Egyébként sem szerettem soha az ananászt, szóval nekem lényegében teljesen mindegy. Jelenleg sokkalta fontosabb dolgok kötötték le a gondolataimat, aztán beugrott, hogy talán Evans még hasznomra lehet...* ~Csak ne lennék ennyire éhes!~
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:49 am

* Nem valami kedves. Legalább eltehette volna, hogy később dobja ki! *
- Lumpshluck professzor petíciót nyújtott be a Varázsgyümölcs Ellenőrző Főosztályra, mert mostanában sok a mérgezett ananász. * magyaráztam ismét egy szórólapot nyújtva a lány felé. *
- Remélem, eljössz a tüntetésre.
* Nekem sincs túl sok kedvem ilyenekben részt venni, de Lumpshluck professzor nagyra tart engem, ezért segítek neki. Kedves ember, csak nehezen értik meg, mert ... kicsit olyan, mint egy műgyűjtő. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:46 am

Lily Rose Evans írta:
* Sóhajtva zuhantam be. Ismét mögöttem állt egy áttanult nap, ráadásul Lumpshluck professzor is megkeresett valami szórólaposztás miatt. A fent említett szórólapok, ha hozzájuk értek, hangosan énekelték, hogy " Védjétek az Ananászokat! " . De nem utasíthattam vissza a dolgot, így jobb ötlet híján ezekkel a prospektusokkal a kezemben léptem be.
Ezúttal nem voltam egyedül. *
- Szervusz. * köszöntem a lánynak, majd gondolkodás nélkül a kezébe nyomtam egy szórólapot. *

*Már azelőtt hallottam a folyosón közeledő lépteket, hogy az illető elért volna az ajtóhoz és belépett volna rajta. Azonban legnagyobb meglepetésemre a Griffendéles eminens Lily Evans sétált be majd a kezembe nyomott egy szórólapot, amely magas c hangos kezdett visítozni. Több sem kellett, azonnal kihajítottam a kukába a fecnit*
- Hello. *pillantottam rá kicsit furcsán, majd jobb híján leültem a kanapéra, és egy magazint kezdtem nézegetni* ~És még mindig nem jöttem rá mihez kezdjek Potterrel...~
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:39 am

* Sóhajtva zuhantam be. Ismét mögöttem állt egy áttanult nap, ráadásul Lumpshluck professzor is megkeresett valami szórólaposztás miatt. A fent említett szórólapok, ha hozzájuk értek, hangosan énekelték, hogy " Védjétek az Ananászokat! " . De nem utasíthattam vissza a dolgot, így jobb ötlet híján ezekkel a prospektusokkal a kezemben léptem be.
Ezúttal nem voltam egyedül. *
- Szervusz. * köszöntem a lánynak, majd gondolkodás nélkül a kezébe nyomtam egy szórólapot. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Siréne Orchidea Constance
Mardekár & Vámpír
Siréne Orchidea Constance


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 9:31 am

*divatos ruhámban léptem be a helységbe, s táskámat kissé hanyagul hajítottam a kanapéra. Félhosszú szőke tincseim lazán hullámosan hevertek a vállaimon. Örültem, hogy nincs bent senki, az utóbbi időben nem tudtam enni... nem állt szándékomban senkit sem bántani*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptySzer. Feb. 09, 2011 8:46 am

* Mielőtt válaszolhatott volna, indulatosan felpattantam. *
- Nekem most mennem kell. Bocsáss meg. * azzal távoztam. Fortyogva indultam vissza a klubhelyiségbe; ott legalább egy mardekárossal sem volt esélyem össze futni ... *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptyVas. Feb. 06, 2011 7:23 am

Narcissa Druella Black írta:
-Dehogynem érted. - Én ugyan semmit nem láttam, de az egyik informátorm igen látott mindent. És volt kedves informálni. Gonosz vigyort vetek rá, megtámaszkodom a térdemen. - Nem tudod miket tudok.

* Kezdtem elveszíteni a türelmemet. Utolsó tudomásom szerint a folyosó azon szakaszán akkor csak hárman tartózkodtunk: Emmaline, James és én ... egyikünk sem volt túl jóban Narcissával, így ... *
- Kezdem azt hinni, hogy csak idegesíteni akarsz, mert nincs jobb dolgot és valójában a saját nevedet sem tudod. * szúrtam oda csípősen. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptyVas. Feb. 06, 2011 7:21 am

-Dehogynem érted. - Én ugyan semmit nem láttam, de az egyik informátorm igen látott mindent. És volt kedves informálni. Gonosz vigyort vetek rá, megtámaszkodom a térdemen. - Nem tudod miket tudok.
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptyVas. Feb. 06, 2011 7:17 am

Narcissa Druella Black írta:
-Nyílvánvló. És mert ő legalább még hozzád való is. - Mert rosszabb mint a sárvérűek. Nem tudom mit gondol magáról az a család. Bruhh, a hideg is kiráz tőlük.

* A szemöldököm még feljebb csúszik. Narcissa nem tudjat arról a kis jelenetről a múltkor a folyosón ... ugye, nem? *
- Nem értem, miről beszélsz, Black. * vágom rá gyorsan. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptyVas. Feb. 06, 2011 7:15 am

-Nyílvánvló. És mert ő legalább még hozzád való is. - Mert rosszabb mint a sárvérűek. Nem tudom mit gondol magáról az a család. Bruhh, a hideg is kiráz tőlük.
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba EmptyVas. Feb. 06, 2011 7:11 am

Narcissa Druella Black írta:
Hah, ez felháborító. Mikor látott engem meg Luciust nyílvánosan egymás szájában?
-Ugyan, akkor be se mernél jönni, ha ő itt lenne. Tőle még Potter se tud megvédeni. - Gonosz mosoly, és keresztbe fonom a lábaim.

* Felvont szemöldökkel nézek Narcissára. *
- Áruld már el, honnan veszed, hogy bármi közöm van James Potterhez?! * kérdem felháborodva, a pírt pedig az idegesség számlájára írom. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Ajánlott tartalom





Társalgó Szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó Szoba
Vissza az elejére 
1 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Társalgó szoba /Usereknek/
» Földszinti Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauder's Map ••• :: Muglik után szabadon ... :: Társalgó-
Ugrás: