The Marauder's Map •••
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marauder's Map
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Társalgó Szoba

Go down 
+11
Emmaline Fawcett
Sirius Orion Black
Remus John Lupin
Amos Matthias Diggory
James Charlus Potter
Lucius Abraxas Malfoy
Septimus Albert Solange
Andromeda Black
Lily Rose Evans
Narcissa Druella Black
Katherine Darkrose
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
SzerzőÜzenet
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyVas. Dec. 26, 2010 10:11 am

* Mélységes bűntudattal az arcomon pillantok Andromedára. *
- Bocsánat, nem akartam tolakodó lenni. Egyszer megemlítettek Téged a klubhelyiségben, a Black vérvonal kapcsán. Azt hiszem, Sirius lehetett az .... mindegy, nem akartam hallgatózni. Bár a húgodtól nem sok mindenre jöttem volna rá, ami azt illeti. * fejezem be sóhajtva, miközben elhatározom, hogy többet nem fogok a magánéletéről kérdezni ha nem akar Ő beszélni róla. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyVas. Dec. 26, 2010 10:05 am

*Tetszik, hogy mennyire tisztelettudó. Ez fura, de nem ismeretlen számomra. A drágalátos húgom, mindenkitől követeli, de nekem annyira nincs rá szükségem. Szóval, honnan tudja, hogy hollóhátas voltam? Nem hiszem, hogy bármikor mondtam volna ezt. Talán tud rólam néhány dolgot. Hát, legalább nem vagyok túl ismeretlen számára. Azt hiszem, hogy a legtöbb ember azt hiszi, hogy olyan vagyok mint a két másik lánytestvérem. De én mindenben kivétel vagyok. *
- Én hollóhátas voltam, de ez még annyira nem dühítette fel anyáékat. Legalábbis azt hiszem.
* Ki tudja? Lehet, hogy a hátam mögött fűnek-fának kibeszélnek, csak erről én nyilván, nem tudok. De nem hinném, hogy emiatt kiakadtak. Már régen végeztem ezzel a egésszel.*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyVas. Dec. 26, 2010 10:00 am

* Az ajkamba harapva pislogok fel Andromedára. *
- Az előnyök nem igazán jutnak az eszembe, mikor az első évesek megbűvölik a könyveiket és egymást kergetik vele. * motyogom sóhajtva. *
- Egyébként ... nem akarok indiszkrét lenni vagy bármi ilyesmi, de ... úgy tudom, a Black családban többnyire kiutálják azokat, akik nem kerülnek a mardekárba. Te pedig hollóhátas voltál, nem? * megpróbálok nem túl feltűnően célozgatni bár nem akarom kényelmetlen helyzetbe hozni az egyetlen NORMÁLIS Black lányt. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyVas. Dec. 26, 2010 9:56 am

*Hallgatom, azt amit mond és ekkor rájövök, hogy griffendéles. Azok igazán jó fejek. Remek. Örülök, hogy egy ilyen normális lányt nem csesz el a mardekár. Ezzel kapcsolatban én szégyenkezem. A családomban ugyan is csak én és Sirius nem oda tartozott. De ez most nem fontos.*
- Elhiszem. De azért van sok előnye is, nem?
* Én sosem voltam prefektus. Nagyon látszik? Nem is akartam az lenni. Ahogy Lily is mondta, nehéz annak lenni és nem hiszem, hogy én képes lennék megnevelni másokat. Még a saját húgomat, sem vagyok képes helyre tenni, pedig néha tényleg nem ártana. *
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyVas. Dec. 26, 2010 9:50 am

* Figyelem, ahogy leül. Olyan ... vidámnak látszik. Más, mint a sznob, vérmániás húga, meg a halálfaló testvérük. Andromeda valahogy ... nyugodtabb, békésebb, megkockáztatom, hogy jobb jelenség! Jobban esik az embernek ránézni.
A kérdése azonban meglep. *
- Hát ... ilyenkor mindenki házi feladatot ír. És tegnap este volt egy kis összezörrenés a Griffendél-klubhelyiségében. Nehéz prefektusnak lenni. * nem is értem, miért mondok el neki ennyi mindent. Minden esetre neki szívesebben nyílok meg, mint a " bájosan " szőke " Narcissának vagy a halálosan " elbűvölő " Bellatrixnak. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyVas. Dec. 26, 2010 9:44 am

* Vidáman és feldobottan sétálok felé és miután kiválasztottam a számomra megfelelő ülőhelyet, le is ülök. Ez a csaj nekem nagyon is tetszik. Amikor suliba jártam, akkor én hollóhátas voltam. Mindig mindenhol olvastam és tanultam. Vajon Lily is oda tartozik? Nagyon kíváncsi vagyok rá, ugyan is ahányszor látom, mindig könyvet látok a kezében. Kivéve most. Micsoda remek alkalom arra, hogy ismerkedjek olyanokkal, akikkel a testvérem is ismerkedik.*
- Miért nem?
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyVas. Dec. 26, 2010 9:39 am

* Az ujjaimmal malmozva töprengek ... már megint. Pedig talán nem kéne ezt csinálnom. Lehet, hogy Lupin csak azért ilyen fegyelmezetlen, mert rossz társaságba került ... bár ... nem is tudom. Azért Potterék is tudnak normálisan viselkedni. Nem?
A friss ismeretség hangjára felkapom a fejem. *
- Szervusz, Andromeda. * mosolygok vissza rá. * - Nem számítottam rá, hogy bárkihez lesz ma itt szerencsém.
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyVas. Dec. 26, 2010 9:35 am

*Emlékszem még, hogy a csaj bemutatkozott nekem én pedig reagáltam valamit, majd eltűnt. Aztán mély álomba zúdultam itt. Elaludtam. Itt. Egész éjszaka itt pihentem ki a nap fáradalmait és csak reggel keltem fel. Aztán elmentem, de most megint itt vagyok. Sokkal frissebb és fittebb vagyok, mint tegnap voltam. Direkt szerveztem könnyebbre a napomat. Beléptem a szobába és Lily már ott volt. Elmosolyodtam, majd becsuktam az ajtót és szóra nyitottam a számat.*
- Szia Lily!

/Tegnap elfelejtettem, de megoldottam a helyzetet^^ /
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyVas. Dec. 26, 2010 9:31 am

* Mosolyogva lépek be, ezúttal könyvek nélkül és megnyugodva konstatálom, hogy senki nincs bent. Nem hiányozna senki, aki tegnap este tanúja volt a Griffendél klubhelyiségében a kis összezörrenésemnek Lupinnal. Képtelen rendet teremteni, hogy lehet mégis prefektus?!
Így füstölgök magamban, miközben leülök egy fotel karfájára. *

// MINDENKI! Aki itt jelen van, az a távozása előtt írja is ki innen magát, hogy ne legyen kavarodás! Köszönjük Smile //
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 12:03 pm

* Azonban mielőtt válaszolhatna tekintetem a karórámra siklik és ráébredek: idő van! Még ágyba kell parancsolni az elsőéveseket, ha Lupinra bízom Ő nem sokat fog tenni. Sóhajtva, bár könnyű szívvel felpattanok a lexikonommal és elindulok kifelé. *
- Jó éjt, hölgyek. * vetem hátra, majd távozok. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 11:55 am

* Mikor kérdez ráemelem a pillantásom, majd jobb kezemet felé nyújtva bemutatkozom neki, ügyet sem vetve Narcissára, aki bizonyára roppant mulatságosnak találhatja a helyzetet ... *
- Lily Evans, örülök.
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 11:13 am

*Őszinte legyek? Nem tudom, hogy ki ez a csaj. Jelenleg vannak fontosabb dolgaim is, mint azon gondolkodni, hogy ki is ő. Majd rákérdezek és akkor kiderül. Egy könyv van a kezében? Lassan nekem is rá kellene magamat szánnom, hogy elolvassam Alexandre Dumas-tól a Monte Cristo grófját, de annyira nincs időm. Jelenleg minden elfoglal. Remélem, hogy Narcissa-nak jó helye lesz itt. Minden évben az van, de remélem, idén még kellemesebb lesz minden ideje, mint tavaly volt. Hiszen, azért az életünk, nem egy tündér mese.*
- Hogy hívnak?
*Nem bírom a csendet és az unalmat. Ha már itt vagyok, akkor csevegek is egy picikét. Nem fogom túlzásba vinni, de azért megpróbálom. Még mindig néztem. Egy lexikon volt a kezében. Azt hiszem, hogy párat én is átforgattam régebben. Akkor még volt időm.*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 11:05 am

* A szemeimet forgatva ismét eltűnik a lexikon mögött, remélve, hogy nem kell már sokáig egyedül élveznem Narcissa társaságát. Pont a legjobbkor nyílik az ajtó és belép ... *
~ Merlin gatáyjára! Ez a csaj nem a nővére?! ~
* Értetlenül nézek a barna hajú, bájos arcú lányra. Nem hasonlít rá a húga. Még emlékszem rá, talán Aramina a neve, három éve végzett. *
- Szervusz.
* Ezeknek miért itt kell családi találkozót tartani? Már csak Bellatrix hibádzik és meglesznek a Black lányok ... bár ez a bara hajú lány egész normálisnak tűnik ... *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 10:57 am

*Lassan, de azért határozottan lépkedem a folyosón. Fárasztó napom volt és nagyon álmos vagyok, de azért reménykedem benne, hogy van annyi energiám, hogy néhány szót váltsak. Benyitok. Nem nézek körbe, csak némán becsukom az ajtót, majd a hozzám legközelebb eső fotelra vetem magam. Rettenetesen sajognak a lábaim. Nem hiszem, hogy képes leszek innen kisétálni. Felnézek, hátha valaki még van itt. Ekkor pillantom meg a szép, barna hajú lányt. Egy szép mosolyra képes vagyok, ezért azt villantom. *
-Szia!
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 10:07 am

* Mélyet sóhajtok. Nem fogok kiabálni vele. Rögtön a tanév elején nem fogok veszekedést kezdeményezni. Az Potterék stílusa! Az örök gyerekeké, akik képtelenek felnőni a feladathoz ...
A szemem sarkából lesújtó pillantást vetek rá. *
- Igen, vannak olyanok, akik nem akarnak mások kénye-kedve és elvárásai szerint ugrálni. * toldom, meg az eszmefuttatását rezignáltan, ám mikor rákérdez, hogy mit olvasok kedvem lenne az orrára csapni a vaskos lexikont. *
- Átváltoztatástan. * vágom el a beszélgetést, majd ismét az étel transzformációval kapcsolatos bekezdés fölé hajolok. De hiába próbálkozom, nem bírom végig olvasni úgy, hogy közben valaki engem bámul. *
- Nincs valami dolgod esetleg a Fúriafűz közelében?! * kérdem negédesen. *


// rendben van, jó tévézést. várunk vissza, pápá Smile ♥️ //
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 9:59 am

*Imádom mikor az emberek megijednek tőlem. Gonosz lennék? Meglehet. De élvezem. Felvonom a szemöldököm, és kisíján felnevetek. Mert neki aztán rengeteg fogalma lehet a kötelességről vagy bármi másról ami a kötelesség témakörébe beletartozik. *
-Valóban, nem mindenki születhet gazdagnak és aranyvérűnek. Vannak olyanok akiknek meg kell szakadni hogy egyáltalán emberszámba vegyék őket. Egyébként...Mi az amit olyan buzgón meg akarsz tanulni? *Na tessék még érdeklődök is, most mondja valaki, hogy nem vagyok vele kedves. Na ugye.

// én elszaladok Holdhercegnőt nézni, még lehet jövök, sőt biztos. addig is puszi//
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 9:52 am

~ Az étel az első a Gamp-féle transzformáció törvényei közül, amelyet ... ~
* Miközben próbálok kibogozni egy igen hosszú latin meghatározást észre sem veszem, hogy Narcissa mellém telepedett. Csak akkor tűnik fel a közelsége, mikor megszólal, akkor viszont majd hozzá vágom a könyvet ijedtségemben.
Elfintorodok a lexikon lapjai mögött, majd előhalászom legbűbájosabb mosolyomat. *
- Tudod, vannak emberek, akik rendelkeznek bizonyos kötelességekkel.
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 9:48 am

Nocsak, az Evans lány. Azt hiszem üdvözölni kéne, nem?? *Mellé telepedek, a kezemre támaszkodva, gúnyos mosollyal nézek rá.
-A kis eminens. Még most is tanulsz? Még csak most kezdődött az év. Túl fogod hajszolni magad aggódom érted. * Na jó, kicsit túlreagálom. Vagy nagyon? De kit érdekel? Most még jó kedvem is van, örüljön neki, hogy nem egyből a sárgaföldig tiprom a piciny lelkét.
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 9:39 am

* Mivel a klubhelyiségben elég nagy a tömeg így az évkezdés alkalmával, így a társalgóba menekülök tanulni. Bár nem lehetek túl következetes, hiszen ilyenkor az sem lehet éppen csöndes.
Mikor benyitok csak a mardekáros Black lányt látom bent és ez valamiért nyugtalanít. Így csak szép csöndben elsasszézok az első fotelig, ott pedig gyorsan a Gamp elméleteit tartalmazó lexikon mögé rejtem magam, remélve, hogy Narcissa nem vett észre! *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 9:34 am

Olyan szinten idegesít a sok hülye gyerek, hogy bemenekülök a társalgóba. Egyedül.

//Sziasztoook! Very Happy //


A hozzászólást Narcissa Druella Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 25, 2010 9:43 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 8:24 am

Bellatrix Lestrange írta:
//te vagy a nagynéném? oO xD//

//Igen, csak még nem tudsz róla XD De Katherine igazán Mardekár ház párti, ezt nem sikerült leküzdenie az évek folyamán XD//
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Vendég
Vendég




Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 5:08 am

//te vagy a nagynéném? oO xD//
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 4:07 am

Bellatrix Lestrange írta:
//elméletileg ez is akkora, de mivel az avatarméret maximum 200x150-re van állítva, ezért lekicsinyítni... :///

//Ja értem, az más Very Happy De szerintem ezt Admin néni már korrigálta Smile
Egyébként ha még esetleg nem tetted javaslom a kari lapom olvasását XD//
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Vendég
Vendég




Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 3:10 am

//elméletileg ez is akkora, de mivel az avatarméret maximum 200x150-re van állítva, ezért lekicsinyítni... :///
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 EmptyPént. Dec. 24, 2010 1:55 am

Bellatrix Lestrange írta:
Köszi Smile

//Majd az avatar méretedet nagyítsd fel 200X300-asra Smile//
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Ajánlott tartalom





Társalgó Szoba - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó Szoba
Vissza az elejére 
17 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Társalgó szoba /Usereknek/
» Földszinti Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauder's Map ••• :: Muglik után szabadon ... :: Társalgó-
Ugrás: