The Marauder's Map •••
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marauder's Map
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Társalgó Szoba

Go down 
+11
Emmaline Fawcett
Sirius Orion Black
Remus John Lupin
Amos Matthias Diggory
James Charlus Potter
Lucius Abraxas Malfoy
Septimus Albert Solange
Andromeda Black
Lily Rose Evans
Narcissa Druella Black
Katherine Darkrose
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Amos Matthias Diggory
Hugrabug & Preketus
Amos Matthias Diggory


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Dec. 28.

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 8:47 am

Felvontam szemöldökömet, majd mikor megértettem szemet forgattam.
-Valahogy nem vagyok rá hirtelen kíváncsi
Grimaszoltam halvány mosollyal.
-Kiket piszkáltok? Úgy nagy átlagban. A...barna hajúakat, vagy ilyesmire gondolok
Vissza az elejére Go down
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 8:35 am

-Hát én tudnék mondani egy két példát, mikor nem. - Jelent meg egy perverz mosoly az arcomon, amit gyorsan le is töröltem, és igyekeztem eszemben tartani hogy kivel is beszélgetek épp.
Vissza az elejére Go down
Amos Matthias Diggory
Hugrabug & Preketus
Amos Matthias Diggory


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Dec. 28.

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 8:25 am

- Igaz.
Vontam vállat, de éreztem, hogy belül kicsi se kezeltem ilyen jól, mint mutattam. Nyeltem egyet, igyekeztem nem foglalkozni az egésszel. Mikor bocsánatot kért Lucius nevében igyekeztem nem nagyon elcsodálkozni.
-Az nem zavar nagyon, ha megöl, de az, hogy majd akkor fog, mikor már családom van, hogy ezt megvárja, az már kicsit bánt. Amúgy meg ő mikor nem feszült?
Kérdeztem enyhe kíváncsisággal. Éreztem, hogy kezd bennem felmenni a pumpa, hát vettem egy nagy levegőt, lassan kifújtam.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 8:18 am

Szélesen elvigyorodom, és megrázom a fejem.
-Hát engem legalább szeret valaki. - Kicsit unalmas már hogy mindig ezzel húzzuk, de azért az is túlzás amit Lucius csinált.
-Te figyelj, elnézést kérek Lucius nevében, kicsit feszült mostanába, és azért volt ilyen. - Mi a fene ütött belém?
Vissza az elejére Go down
Amos Matthias Diggory
Hugrabug & Preketus
Amos Matthias Diggory


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Dec. 28.

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 8:07 am

Mikor Narcissa benyitott kelletlenül pakoltam el a cuccaimat, sejtve, hogy itt ért véget a békés tanulás, már nem tudnák tovább házit írni ilyen nyugodtam. Pont mint Malfoy, csak ő még fel is ajánlotta, hogy megöl. De kedves tőle!
-Semmi tanár kis kedvence!
Válaszolom halvány mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 7:59 am

Miért kötök én mindig ki a Társalgóban? Örök rejtély marad. Halkan nyitok be, és gúnyos mosoly kúszik az arcomra, ahogy megpillantom Diggoryt. Leülök vele szemben és megszólalok.
-Mi a helyzet stéberke?
Vissza az elejére Go down
Amos Matthias Diggory
Hugrabug & Preketus
Amos Matthias Diggory


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2010. Dec. 28.

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 7:45 am

.: Tankönyveimmel besétálok, leülök egy kanapéra. Előveszem az átváltozástant, majd sóhajtva felcsapom a leckénél, csak hogy túlessek rajta. Jobb lesz nekem, ha gyorsan megtanulom és erről le lesz mára a gond :.
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 3:58 am

~ Ki kéne tiltani a Roxfortból a Mimbulus Mimbeltonia-kat! ~
* Miközben a gusztustalan zöld valami utolsó maradékát is eltávolítom az arcomról azért annyira marad időm, hogy egy szemforgatással Potter tudtára adjam, mennyire fárasztó. *
- Nálad sosem lehet tudni. * dünnyögöm oda neki, miközben leülök vele szemben. *
- És hol van az édes négyes többi tagja? * pillantok körbe Siriust, Remust és Pettigrew-t keresve. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
James Charlus Potter
Griffendél
James Charlus Potter


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 3:54 am

.: Nem sokára úgyis el kell mennem órára, de addig legalább fetrenghetek egy kicsit egyedül, csendben. Szép álomvilágomat egy gusztustalan takonyszörny zavarta meg, vagyis...jé, ez Lily, nem baj, a kifejezés nem változik sokat, csak az értelme, kell egy egyenlőség jel és kész :.
-Evans.
.: Felelem neki egy enyhe grimasszal :.
-Rosszkor jöttél, még nem tettem kárt semmiben.
.: Sajnálkoztam őt nézve :.
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 3:44 am

* Ennél rosszabb reggelem még sosem volt. Egy másodéves rám robbantott valami ronda, zöld trutyit, amire volt képe azt mondani, hogy Lumpshluck órájára kellett neki. Jó vicc! Még jó, hogy a saját házamtól eszem ágában sincs pontot levonni ...
Magamban szitkozódva érkezem a társalgóba, miközben bőszen próbálom eltávolítani a hajamból az oda ragadt zöld valamit. Későn veszem észre, hogy nem vagyok egyedül. *
- Potter. * ezt nyugodtan veheti köszönésnek is; legalábbis ha kihallotta a zsebkendő mögé rejtett számból. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
James Charlus Potter
Griffendél
James Charlus Potter


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyPént. Dec. 31, 2010 3:37 am

.: Bedőlök a kanapéra, semmi kedvem nincsen tanulni, és a Griffenél klubház teljesen üres, így nincsen jobb ötletem, Lupinék meg büntetn vannak. Igyekszem nem nagyon ásítani :.
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:57 am

* A vámpír hiearchiáról vezetett jegyzeteimmel besomfordálok a népes társalgóba. A tekintetem azonnal végig pásztázza a bent lévőket: Narcissa és ... Potter?!
A szemöldököm magasra szalad, miközben igyekszem csöndben leülni egy fotelba, távol a civakodóktól, hogy nyugodtan folytathassam a munkát. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
James Charlus Potter
Griffendél
James Charlus Potter


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:39 am

.: Végül a kagyló megfagyott. Na, nem ezt vártam, de így is jó, a következő pálca koppantásra a kagyló szétrobbant. Sóhajtva raktam össze megint. Hol vannak a többiek? Egyedül nem olyan nagy buli, így unalmaaas. Hirtelen megszólított valaki, mire a kagyló újra szétrobbant. Bosszús tekintettel nézek fel Narcissara :.
-Amihez épp kedvem van, miért, tán zavarlak?
.: Kérdeztem felvont szemöldökkel, majd egy pálcaintéssel újra kagylóvá változtatom a romokat. :.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:28 am

Hallom az ajtócsapódást, és kinyitom a szemem. Potter. Elég érdekesen nézhetek rá, és megköszörülöm a torkom.
-Potter, mi a jófészkes fenét művelsz?
Vissza az elejére Go down
James Charlus Potter
Griffendél
James Charlus Potter


Hozzászólások száma : 140
Join date : 2010. Dec. 23.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:23 am

.: Órák után unottan besétálok, leülök egy kanapéra és szórakozottan elkezdek játszani a kagylóval, pálcámmal böködöm, hátha véletlenül csinálok vele valamit :.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:08 am

Bólintok, és a fotel háttámlájának döntöm a fejem.
-Lehet eszek hozzá egy kis húst is. Jó étvágyat, én még megvárom Luciust. -Köszönök el, és lehunyom a szemem. Csak pihenek egy picit.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 4:02 am

Narcissa Druella Black írta:
Egy kicsit felnevettem és kezdtem felszabadulni. Ez a nő hasonlít rám.
-Hát igen, nekem még el kell döntenem kinek szurkolnék, bár ahogy Lucot ismerem, nem a sárkányok győznének. Úgy tud hízelegni, hogy csak na. - Valójában én is kíváncsi lennék ki rendezte el, hogy mi összejöjjünk, mert biztos nem mi voltunk.
-Hát igen, nagyon ritkán jár ki. Kicsit olyan mint én, szeret lustálkodni, és kiskirálynőként viselkedni. De majd egyszer lehozom ide. - Mosolyodom el, és kezdek felmelegedni. Most már abszolút nem fázom.

- Úgy vélem a sárkányok, nem buknak a hízelgésre. Bár amilyen csontváz, lehet tényleg megúszná a találkozást. *mondtam egy vállvonás kíséretében. Nem állt szándékomban mást hozzáfűzni a témához, elvégre nem szép dolog, hogy az unoka húgomat a jövendőbelije ellen uszítom. Druella a végén még kitekerni a nyakam ha rájön, hogy élek és miket művelek*
- Azt hiszem jól ki fognak jönni Sissyvel. *tettem hozzá, elvégre Sissy nem véletlen engem választott a gazdájának. Nagyon sokban hasonlítunk, és az, hogy ő nem egyszerű macska mindent megmagyaráz.*
- Nekem azonban mennem kell. *álltam fel, amikor Sissy kiugrott az ölemből és futva elhagyta a helységet. Ez jelezte számomra, hogy az ebéd a nagyteremben már tálalva van.*
- És ha lehet... ezúttal egyél egy kicsit többet, mint a saláta. *kacsintottam rá még visszafordulva az ajtóból, majd elhagytam a helységet*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:55 am

Egy kicsit felnevettem és kezdtem felszabadulni. Ez a nő hasonlít rám.
-Hát igen, nekem még el kell döntenem kinek szurkolnék, bár ahogy Lucot ismerem, nem a sárkányok győznének. Úgy tud hízelegni, hogy csak na. - Valójában én is kíváncsi lennék ki rendezte el, hogy mi összejöjjünk, mert biztos nem mi voltunk.
-Hát igen, nagyon ritkán jár ki. Kicsit olyan mint én, szeret lustálkodni, és kiskirálynőként viselkedni. De majd egyszer lehozom ide. - Mosolyodom el, és kezdek felmelegedni. Most már abszolút nem fázom.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:51 am

Narcissa Druella Black írta:
Hát ez igaz. tényleg alig eszem, de lisztérzékenységgel ez nehéz. Hálásan pillantok rá, mikor meggyűjtja a tüzet, és bőszem bólogatok.
-Hát igen, abból sajnos sok van neki. és nem tudja mindet levezetni. Néha elküldeném egy sárkánysimogatóba, futkározzon egy kicsit előttük. De ez ne mondja el neki- Tulajdonképpen szerintem kicsit túl hiperaktív is. Ránézek az ölében nyugvó macskára és halványan elmosolyodom. - Nekem is van egy macskám, Driodena.

*Örömmel veszem tudomásul, hogy már nem fázik, de mindebből az arcomra semmi sem ül ki.*
- Hm, úgy vélem én a sárkányoknak szurkolnék. *közöltem gonoszan mosolyogva. El nem tudtam képzelni ki is választotta ki Narcissa számára Luciust, mint férjet, de adtam volna néhány tippet az illetőnek.*
- Még nem láttam Roxfortban, pedig Sissy minden bizonnyal élvezné a társaságot *feleltem Cissynek. Persze tudtam, hogy van egy macskája, elvégre milyen más házi állat is dominálhatna pont neki. Egyértelmű volt, hogy csak is macskát választhat*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:47 am

Hát ez igaz. tényleg alig eszem, de lisztérzékenységgel ez nehéz. Hálásan pillantok rá, mikor meggyűjtja a tüzet, és bőszem bólogatok.
-Hát igen, abból sajnos sok van neki. és nem tudja mindet levezetni. Néha elküldeném egy sárkánysimogatóba, futkározzon egy kicsit előttük. De ez ne mondja el neki- Tulajdonképpen szerintem kicsit túl hiperaktív is. Ránézek az ölében nyugvó macskára és halványan elmosolyodom. - Nekem is van egy macskám, Driodena.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:30 am

Narcissa Druella Black írta:
Halványan elmosolyodom, és bólintok.
-Köszönöm eddig még én is. Csak már nagyon éhes vagyok. - Észreveszem ahogy az ajtó felé pislant és felhúzom a szemöldököm. -Vár valakit, vagy Luciust nézi ilyen mereven? Nem fog jönni, kviddics edzése van. Sosem fogom megérteni, mi a jó abban, ha levegőben kerget egy labdát. - Sóhajtok egyet, bár ennek ellenére mindig ott ülök vele, ám most nagyon hideg is van, és nincs kedvem szétfagyni.

- Hamarosan lehet menni ebédelni. *jelentettem ki, bár nem lepődök meg, hogy éhes, hiszen alig eszik valami nem számít, hogy melyik étkezés alatt pillantok feléje. A végén még rosszul lesz nekem valamelyik órán*
- Hm, legalább levezeti a felesleges energiáit. *közöltem kissé gonoszan, majd előkaptam a pálcámat és egy pillanat alatt már ropogott is a tűz a kandallóban.* ~Ha fázik miért nem cselekszik az ég áldja meg, hát boszorkány!~
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:24 am

Halványan elmosolyodom, és bólintok.
-Köszönöm eddig még én is. Csak már nagyon éhes vagyok. - Észreveszem ahogy az ajtó felé pislant és felhúzom a szemöldököm. -Vár valakit, vagy Luciust nézi ilyen mereven? Nem fog jönni, kviddics edzése van. Sosem fogom megérteni, mi a jó abban, ha levegőben kerget egy labdát. - Sóhajtok egyet, bár ennek ellenére mindig ott ülök vele, ám most nagyon hideg is van, és nincs kedvem szétfagyni.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:20 am

Narcissa Druella Black írta:
Háromnegyed óra és ebéd. Jaj de jó, már éhen akarok halni. Fáradtan nyitok be a társalgóba, és ülök az egyik fotelbe.
-Jó napot Darkrose professzor. Hogy van? -Felhúzom a lábaimat, és a térdemre támaszkodva pislogok rá.

- Önnek is Miss Black. *köszönök felnézve és ajkaimra vidám mosoly kunkorodik*
- Köszönöm kérdését, eddig jól. És ön? *kérdem, s közben az ajtó felé pislogok, elvégre Narcissa általában Luciussal együtt szokott lődörögni, még akkor is ha én személy szerint ki nem állhatom azt a ficsúrt*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Narcissa Druella Black
Mardekár & Prefektus
Narcissa Druella Black


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2010. Dec. 25.
Age : 29
Tartózkodási hely : Roxfort & Lestrange kúria illetve Malfoy kúria

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:15 am

Háromnegyed óra és ebéd. Jaj de jó, már éhen akarok halni. Fáradtan nyitok be a társalgóba, és ülök az egyik fotelbe.
-Jó napot Darkrose professzor. Hogy van? -Felhúzom a lábaimat, és a térdemre támaszkodva pislogok rá.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 3:07 am

*Sissyvel karöltve sétálok be a terembe, majd leülök az egyik fotelbe, és a kis dög, már be is fészkeli magát az ölembe. A ragaszkodása mosolyt csal az arcomra, bár tudom a dolog kölcsönös*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Ajánlott tartalom





Társalgó Szoba - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó Szoba
Vissza az elejére 
12 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Társalgó szoba /Usereknek/
» Földszinti Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauder's Map ••• :: Muglik után szabadon ... :: Társalgó-
Ugrás: