The Marauder's Map •••
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marauder's Map
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Társalgó Szoba

Go down 
+11
Emmaline Fawcett
Sirius Orion Black
Remus John Lupin
Amos Matthias Diggory
James Charlus Potter
Lucius Abraxas Malfoy
Septimus Albert Solange
Andromeda Black
Lily Rose Evans
Narcissa Druella Black
Katherine Darkrose
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 11:12 am

*Érdeklődve hallgatom Lilyt és kezdtek komolyan arra gondolni, hogy szegény James vagy megütötte a főnyereményt Lily személyében vagy egyszer addig feszíti a húrt, mígnem igen csúnya halálban lesz része a kezei által. Jelenleg azonban nem tudtam volna megmondani melyik is fog bekövetkezni mivel Lily a griffendéles srác felbukkanására nyomban elhallgatott*
- Mindössze a legutóbbi meccsüket tárgyaltuk. Sirius említette, hogy eléggé összetörte magát. *mentettem ki barátnőmet a helyzetből*

Szia. *pislogtam kissé megilletődve Lily után*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 11:11 am

Jhonny Leron írta:
A köszönésekre elmosolyodtam.
-Mi van Jamessel?
Kérdeztem ártatlan arccal, miközben piszkáltam a vörös szalagot kezemen. Nem tudom elhinni, ahogy kijutok innen máris vár az egyik legjobb kvidics csapat, sőt, már most rajtam van az ismertetőjük. Mámorító érzés, azt kell mondanom.

* Ki ez a srác?! És mit kérdezget?! *
- Honnan tudjam? Nem az én dolgom. Most pedig megyek, sziasztok! * állok fel, majd füstölögve távozok. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Jhonny Leron
Griffendél
Jhonny Leron


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jan. 15.

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 11:07 am

A köszönésekre elmosolyodtam.
-Mi van Jamessel?
Kérdeztem ártatlan arccal, miközben piszkáltam a vörös szalagot kezemen. Nem tudom elhinni, ahogy kijutok innen máris vár az egyik legjobb kvidics csapat, sőt, már most rajtam van az ismertetőjük. Mámorító érzés, azt kell mondanom.
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 11:02 am

* A kezembe temetem az arcom. *
- Nem tudom. Utálom, gyűlölöm James Pottert ... de mostanában van olyan pillanat, mikor nem úgy gondolok rá, hogy bele fojtom egy kanál pótcsont-rapidba! * érzem, hogy egyre vörösebb az arcom. *
- Másképp ...
* épp jókor vágom el a mondatot, mert belép a Leron srác. Nem ismerem közelebbről, sosem beszélgettünk. *
- Szia.
* Pedig épp készültem lelkizniiii! *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:58 am

Lily Rose Evans írta:
* Az ajkamat harapva nézek rá. *
- Őszintén ... igen. Nem. Nem tudom. * hadarom teljesen összezavarodva. *
- De ezt, nagyon kérlek, ne mondd el senkinek.
* Mi ez az egész? Nem lehetek tanácstalan! Én nem! Eddig nem voltam az ... *

- Attól tartok mivel se füle se farka annak amit mondasz, nem tudnék mit tovább adni. *közöltem Lilyvel és közben elnéző kis mosoly bujkált az ajkaimon. Kíváncsi vagyok, hogy meddig feszíthetem a húrt ezzel a témával mielőtt engem is meg akarna skalpolni, mint Jamest, vagy bárki mást.*
- Szóval lehetne egy kissé összeszedettebben? *kérdeztem kedvesen, és reméltem hogy bízik bennem eléggé, hogy tudja megőrzöm a titkát*
- Szia *intek kedvesen a fiú felé*
Vissza az elejére Go down
Jhonny Leron
Griffendél
Jhonny Leron


Hozzászólások száma : 33
Join date : 2011. Jan. 15.

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:56 am

.: mosolyogva lépek be a társalgóba, jobb dolgom nem lévén, mert miért ne alapon. bementem, már ott volt két lány:.

-Szép napot hölgyeim!
Köszöntem rájuk mosolyogva, majd leültem az egyik kanapéba.
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:52 am

* Az ajkamat harapva nézek rá. *
- Őszintén ... igen. Nem. Nem tudom. * hadarom teljesen összezavarodva. *
- De ezt, nagyon kérlek, ne mondd el senkinek.
* Mi ez az egész? Nem lehetek tanácstalan! Én nem! Eddig nem voltam az ... *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:50 am

Lily Rose Evans írta:
* A szemöldököm még feljebb csúszik. *
- Hát persze, mert Potter a főkolompos! És Black ... Szegény Peter csak tanácstalan, Remustól pedig többet vártam volna. Ennyi. És tényleg ennyi. * magyarázom. *
~ És Tényleg Ennyi?! ~

- Lily, most engem próbálsz meggyőzni vagy magadat? *kérdeztem őszinte tekintettel méregetve a griffendéles prefektus lányt. Bár én sem örültem hogy éreztem dolgokat Sirius mellett, de elfogadtam mert ezek az érzések jók voltak. jó kedvű voltam tőlük... leszámítva akkor amikor aggódtam*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:46 am

* A szemöldököm még feljebb csúszik. *
- Hát persze, mert Potter a főkolompos! És Black ... Szegény Peter csak tanácstalan, Remustól pedig többet vártam volna. Ennyi. És tényleg ennyi. * magyarázom. *
~ És Tényleg Ennyi?! ~
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:42 am

Lily Rose Evans írta:
- Tudom. * nézek rá, ám a következő mondatára leesik az állam és hangos koppanással elgurul. *
- Ezt most kérdezed vagy mondod? * kérdem felvont szemöldökkel. *
- Mellesleg pedig nem aggódom Potterért. Ha valakiért aggódni kell az Pettigrew, mert Őt folyton bele rángatják mindenbe!

*Lily hangulatváltozásai néha komolyan meglepnek. Nem mindig tudom eldönteni, hogy az a kedves lány-e aki általában vagy az a fúria amit Potter csalogat elő belőle elég gyakran*
- Nos ezt neked kell tudnod. *mondtam és igyekszem kimászni abból a csávából amibe saját magamat löktem bele olyan ügyesen*
- Te még is Jamest említetted, nem Pettigrewet. *figyelmezettem és igyekeztem nyakon csípni a saját szavaival, csak hogy én megússzam a dolgot.*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:39 am

- Tudom. * nézek rá, ám a következő mondatára leesik az állam és hangos koppanással elgurul. *
- Ezt most kérdezed vagy mondod? * kérdem felvont szemöldökkel. *
- Mellesleg pedig nem aggódom Potterért. Ha valakiért aggódni kell az Pettigrew, mert Őt folyton bele rángatják mindenbe!
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:32 am

Lily Rose Evans írta:
- Oh ... * bólintok egy " mindent értek " pillantással. *
- Remélem, lesz Potteréknek annyi esze, hogy aznap este nem mennek ki, bár ... Remus nem lesz szolgálatban. Ez pedig húzóerő, mert nélküle nem mennének, de mivel velük lesz ... a fene egye meg ...

- Nem viccből mondtam Lily hogy sikítok. *mondtam neki kissé feszülten. Tényleg nem akartam belekeveredni egy olyasféle párbajba, ahol mindkét fél tényleg komolyan gondolja hogy megpróbálja nyomorékká tenni az ellenfelét. Lily szavain viszont elgondolkodtam. Egyedül Jamest hozta fel... mármint őt említette és vele együtt a többiek csak amolyan többes számot jelképeztek.*
- Te aggódj Jamesért? *bukott ki a számon a kérdés amely félig talán kijelentésnek is hangzott*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:27 am

- Oh ... * bólintok egy " mindent értek " pillantással. *
- Remélem, lesz Potteréknek annyi esze, hogy aznap este nem mennek ki, bár ... Remus nem lesz szolgálatban. Ez pedig húzóerő, mert nélküle nem mennének, de mivel velük lesz ... a fene egye meg ...
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:19 am

Lily Rose Evans írta:
* Hunyorogva csóválom a fejem. *
- Malfoy egy bunkó tökfej, de attól még fontosabb neki a hírneve, minthogy bántson. * próbálom megnyugtatni, bíztatni ... vagy csak lelket önteni belé. *

*Ahogy Lily szavait hallgattam lassan kezdtem rájönni, hogy talán félre értettük egymást, de amikor befejezte a mondanivalóját akkor vált ez egészen biztossá.*
- Én nem attól félek, hogy engem bántana. Hanem hogy esetleg belebotlunk a Griffendéles rendbontó társaságba. Nem hinném hogy megtudnám akadályozni a dolgok elfajulását. *magyaráztam Lilynek, hogy megértse aggodalmam okát. Nem vagyok gyáva, aki elbújik a harc elől, mindazon által nem szerettem volna belekeveredni pont egy mardekár-griffendél botrányba. Főleg nem a végén úgy, hogy nekem kell ellátni a sérülteket, hogy titokban maradjon a dolog*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:13 am

* Hunyorogva csóválom a fejem. *
- Malfoy egy bunkó tökfej, de attól még fontosabb neki a hírneve, minthogy bántson. * próbálom megnyugtatni, bíztatni ... vagy csak lelket önteni belé. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:10 am

Lily Rose Evans írta:
* Bólintok a Diggory-ról szóló megállapítására. *
- Hugrabugos. Biztosan az. * mosolyodok el. Kettőnk közül - úgy tűnik, nekem lesz könnyebb estém jövő héten. *
- Az északi szárnyba? Ott sok a festmény, majd beszélgethetsz velük Malfoy helyett. Minket a Nyugati szárnyba írtak ki ... csak Hóborctól tartok.

- Egyszer már voltam vele beosztva. *mosolyogtam biztatóan Lilyre, csak hogy megnyugtassam neki kimondottan nyugis estéje lesz. Én viszont most komolyan kezdtem elgondolkodni azon, hogy mihez is kezdjek majd Malfoyjal*
- Oké, akkor elég közel lesztek, hogy meghalljátok ha sikítok. *mondtam egy kissé megnyugodva, de teljesen komolyan. Elég nagy hangot tudok kiadni magamból ha muszáj, szóval azt hiszem nem kell attól tartanom, hogy ha valami katasztrófa történik nem hallanak majd meg*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 10:03 am

* Bólintok a Diggory-ról szóló megállapítására. *
- Hugrabugos. Biztosan az. * mosolyodok el. Kettőnk közül - úgy tűnik, nekem lesz könnyebb estém jövő héten. *
- Az északi szárnyba? Ott sok a festmény, majd beszélgethetsz velük Malfoy helyett. Minket a Nyugati szárnyba írtak ki ... csak Hóborctól tartok.
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 9:22 am

Lily Rose Evans írta:
* Mikor kimerítettük a nagy-ölelés effektust, mosolyogva vissza huppanok a kanapéra. Ám a szavaira fintorba rándul az arcom. *
- Nem mondod. Ohh, szegénykém ... én Amosszal megyek. Vele még nem kerültem össze, kíváncsi leszek. * magyarázom. *
- És Ti melyik szárnyban mentek majd Malfoyjal?

- Amos rendes. *bólintottam elgondolkozva, mert egyszeri alkalom után nem igazán lehet megítélni valakit, bár ő annak tűnt.*
- Ez mind közül a legrosszabb. Az északi szárnyba. *mondta és nem próbálta meg leplezni hogy ideges vagyok a dolog miatt. Nem szeretnék belecsöppenni semmiféle nagyobb perpatvarba márpedig Malfoyjal az oldalamon sGriffendéles területen... végem van*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 9:16 am

* Mikor kimerítettük a nagy-ölelés effektust, mosolyogva vissza huppanok a kanapéra. Ám a szavaira fintorba rándul az arcom. *
- Nem mondod. Ohh, szegénykém ... én Amosszal megyek. Vele még nem kerültem össze, kíváncsi leszek. * magyarázom. *
- És Ti melyik szárnyban mentek majd Malfoyjal?
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 9:13 am

- Hát örülök, hogy örülsz nekem. *ölelem vissza kacagva. Tökéletesen meg tudom érteni az indokait*
- Én a jövőhéten Luciussal leszek. *tettem hozzá sötéten, mert egyáltalán nem vártam azt az estét. És már számtalan okot kitaláltam magamnak amivel megúszhatnám, de az nem én lennék. Mindig méltósággal viselem a doldokat, de az az alak kiállhatatlan*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 9:10 am

Emmaline Fawcett írta:
Lily Rose Evans írta:
* Az ismerős hangra felkapom a fejem. *
- Öhm ... helló. Baj van? * kérdem felvont szemöldökkel. *

- Nem semmi, Csak szólni akartam, hogy ma este velem jössz őrködni, nem Narcissával. Nekem is Lumpsluck professzor szólt. *magyaráztam mosolyogva, mert feltételeztem hogy az én társaságom még is csak jobb, mint Narcissáé. Legalább is ebben bíztam.*

* A szavaira széles mosoly kúszik az arcomra. *
- Édes Merlin, de jó! Köszönöm, hogy szóltál, már azt hittem, megint Narcissával fogok szenvedni egész éjszaka ... * vigyorogva átölelem Emet. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 9:04 am

Lily Rose Evans írta:
* Az ismerős hangra felkapom a fejem. *
- Öhm ... helló. Baj van? * kérdem felvont szemöldökkel. *

- Nem semmi, Csak szólni akartam, hogy ma este velem jössz őrködni, nem Narcissával. Nekem is Lumpsluck professzor szólt. *magyaráztam mosolyogva, mert feltételeztem hogy az én társaságom még is csak jobb, mint Narcissáé. Legalább is ebben bíztam.*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 9:02 am

* Az ismerős hangra felkapom a fejem. *
- Öhm ... helló. Baj van? * kérdem felvont szemöldökkel. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Emmaline Fawcett
Hollóhát & Prefektus
Emmaline Fawcett


Hozzászólások száma : 111
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 8:38 am

*Még éppen látom, ahogy Lily besiet a terembe így a könyvkupaccal a kezemben és táskával a vállamon utána sietek. Szólnom kell neki, hogy változott a beosztás és ma velem megy prefektusi sétára, bár az is lehet hogy már tudja. De ebben nem lehetek biztos*
- Szia *köszönök neki mosolyogva, majd az asztalra pakolom a könyveket*
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 EmptyVas. Jan. 16, 2011 6:10 am

* Tagadhatatlanul fáradt vagyok. Egész este nem aludtam, a Potterrel való veszekedésünk járt a fejemben. Nem kellett volna így beszélnem vele ... *
~ De akkor is! Hogy kérdezhetett olyat, mikor tudta, hogy nem, nincs barátom? Haszonleső kis ... ~
* Ezekkel a gondolatokkal ülök le a társalgóban. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Ajánlott tartalom





Társalgó Szoba - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó Szoba
Vissza az elejére 
8 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Társalgó szoba /Usereknek/
» Földszinti Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauder's Map ••• :: Muglik után szabadon ... :: Társalgó-
Ugrás: