The Marauder's Map •••
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Marauder's Map
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  

 

 Társalgó Szoba

Go down 
+11
Emmaline Fawcett
Sirius Orion Black
Remus John Lupin
Amos Matthias Diggory
James Charlus Potter
Lucius Abraxas Malfoy
Septimus Albert Solange
Andromeda Black
Lily Rose Evans
Narcissa Druella Black
Katherine Darkrose
15 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
SzerzőÜzenet
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 11:45 am

Andromeda Black írta:
* Nem mozdultam meg. Csak ültem ott és vártam a reakcióját. Megszólalt és elhiszem neki. Ebből látszik, hogy igen is nem ismer. Nem néztem rá. Nem érzem magamat kivételnek. Nem hiszem, hogy nekem annak kell lennem, de sokkal jobban szeretném, ha nem ez lenne a beszédtémánk. Az első mondatára nem mondtam semmit sem. Csak ránéztem és elmosolyodtam. *
- Ezt úgy mondod, mintha tudnád, hogy ők milyenek.
* Most még nem tudok kedves lenni, mert nem tudok. Csak nézem a bájos arcát és közben érzem, hogy ez a megismerkedésünk nem úgy alakult, ahogy először hittük. Érzem, hogy miért is került ő a mardekár házba. Érzem, hogy milyen is lehet. De nem akarom, hogy veszekedjünk. Nem is ismerem. Ezért elmosolyodom.*
- Nézd, nem akarok veled veszekedni, mert nem is ismerlek. Szóval szerintem ezt hagyjuk!

/Bevállalod a kezdést? XD /

//Oksa kezdek, innen meg akkor kilépek XD//

- Pontosan tudok, hogy milyen Belltrix és Narcissa *jelentettem ki és ezzel talán hibát vétettem, bár az is lehet hogy egyszerű tanár diák kapcsolatként fogja fel a dolgot, amely meg is van a két Black lánnyal.*
- További kellemes estét. *pillatok még rá, majd kisétálok a helységből*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 11:41 am

* Nem mozdultam meg. Csak ültem ott és vártam a reakcióját. Megszólalt és elhiszem neki. Ebből látszik, hogy igen is nem ismer. Nem néztem rá. Nem érzem magamat kivételnek. Nem hiszem, hogy nekem annak kell lennem, de sokkal jobban szeretném, ha nem ez lenne a beszédtémánk. Az első mondatára nem mondtam semmit sem. Csak ránéztem és elmosolyodtam. *
- Ezt úgy mondod, mintha tudnád, hogy ők milyenek.
* Most még nem tudok kedves lenni, mert nem tudok. Csak nézem a bájos arcát és közben érzem, hogy ez a megismerkedésünk nem úgy alakult, ahogy először hittük. Érzem, hogy miért is került ő a mardekár házba. Érzem, hogy milyen is lehet. De nem akarom, hogy veszekedjünk. Nem is ismerem. Ezért elmosolyodom.*
- Nézd, nem akarok veled veszekedni, mert nem is ismerlek. Szóval szerintem ezt hagyjuk!

/Bevállalod a kezdést? XD /
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 11:28 am

*Halkan felsóhajtottam, látva, hogy Rome menekülőre fogta a dolgot. Pedig tudomásom szerint az aurorók bátrak, és nem futamodnak meg egykönnyen.*
- Nem állt szándékomban megbántani. *pillantottam rá komoly tekintettel. És a színtiszta igazat mondtam, amely nálam elég nagy szó volt, mert kevés ember volt aki élvezhette őszinteségemet. Még akkor is, hogy ha ő maga talán nem is tudott erről.*
- Egy valamit azért jobb ha tudsz. Az én szememben nem vagy kevesebb, mint ők. *jelentettem ki véresen komolyan a szavakat a számon, annak ellenére, hogy az iskola egész területén a Mardekár házat preferáltam, hiszen egykor én is oda jártam. Ő viszont már végzett, tehát semmiféle kárt nem okozhat azzal, hogy ezt a tudomására hoztam. Legalább is nagyon remélem, hogy nem fog.*


//Ezzel az erővel játszhatnánk is valahol XD//
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 11:19 am

*Muszáj volt hozzátennie, hogy "de te nem"? Azt hiszi, hogy nem tudom? Azt hiszi, hogy ez nekem nem rossz? Nos, akkor nagyon téved. Még néha ma is nagyon fáj, mert régebben szerettem volna én is az lenni, szerettem volna nem a kivétel lenni, de nem ment. Most mégis mit csináljak? Emellett attól, mert valaki mardekáros, még nem biztos, hogy rosszakat is fog tenni. Itt van ő. Nem hiszem, hogy most éppen utál és holnap halálosan meg fog szívatni. Tehát, ezt sem értem.*
- Tudom, emlékszem.
*A mosoly lefagyott az arcomról és elkaptam róla a tekintetemet. Hogy mer ő kioktatni arról, hogy én hova tartozom? Nem tud rólam semmit sem. Még csak nem is ismer. Az emberek néha képesek azt hinni, hogy mennyi mindent tudnak, mert elolvastak egy cikket, vagy mert hallottak valamit, de ez nem így van. Ő engem nem ismer. Nem hagyom, hogy befolyásoljon. A következő mondatában nem hittem. Azért, mert nem köszöntem Narcissa-nak, az még nem annak a jele, hogy megvet vagy utál. Csupán nem olyan jó a viszony köztem és közte, de ő ezt honnan tudhatná.*
- Nos, szerintem jobb lenne, ha mennék.
* Nem is tudom, hogy akarom-e ezt még valaha folytatni. Én tényleg kedvelem Katherine-t, de nekem ne próbálja megmagyarázni az életemet.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 11:11 am

Andromeda Black írta:
* Vidáman bólogattam, mert igaza volt. Bár, mint nő én eleinte nem így szeretnék bizonyítani. Aktív Főnix Rendje tag vagyok, és ott is van bőven, amit tehetek. Tehát, jelenleg egyenlőre vizsgázni szeretnek az akadémián és hamarosan összeházasodni Ted-el. A jövőm tervezgetéséből Katherine újabb mondata zökkentett ki. Rátapintott a lényegre. De ezt honnan veszi? Ő ismer de én nem ismerem? Ez még érdekesebb.*
- Miért ne lennének azok?
* Mit tud rólam? Tudja-e, hogy ki is vagyok én valójában? Szerintem csak annyit tud, hogy a testvérim kik, de a viszonyokat nem tudhatja. *

- Andromeda, mardekáros vagyok, emlékszel? Ahogy a a testvéreid is, de te nem. *jelentettem ki a tényeket, amelyek mindenki számára teljesen nyilvánvalóak voltak, s semmi új információt nem tartalmaztak.*
- És láttam, hogy viselkedett Narcissa. *mondtam, emlékeztetve, hogy okkal lettem tanár, és nem véletlen voltam a Mardekár ház tagja egykoron. Emellett csak ismerem az unokahúgaimat, de ezt neki nem kell tudnia.*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 11:05 am

* Vidáman bólogattam, mert igaza volt. Bár, mint nő én eleinte nem így szeretnék bizonyítani. Aktív Főnix Rendje tag vagyok, és ott is van bőven, amit tehetek. Tehát, jelenleg egyenlőre vizsgázni szeretnek az akadémián és hamarosan összeházasodni Ted-el. A jövőm tervezgetéséből Katherine újabb mondata zökkentett ki. Rátapintott a lényegre. De ezt honnan veszi? Ő ismer de én nem ismerem? Ez még érdekesebb.*
- Miért ne lennének azok?
* Mit tud rólam? Tudja-e, hogy ki is vagyok én valójában? Szerintem csak annyit tud, hogy a testvérim kik, de a viszonyokat nem tudhatja. *
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 10:40 am

Andromeda Black írta:
*Katherine biztosan nagyon jó fej tanár lehet. Szerintem a diákjai szeretik, bár lehet, hogy még nem látta azt az oldalát. Elmosolyodtam, amikor röviden és tömören összefoglalta. Végül is, mire számítottam? Hiszen, bárkit megkérdezel, szinte mindenki ezt mondja. Vannak olyanok, akik részletezik is, de én erre most nem vagyok kíváncsi.*
- Idén végzem az Aurorakadémián.
*Erre rettenetesen büszke vagyok, mert nagyon sokat szenvedtem közben. Ott végezni nem kis dolog, ráadásul utána megkapom a rangomat is, miszerint hivatalosan is auror vagyok. Erre a családom nyilván nem túl büszke, de azért remélem, Katherine nem akad ki.*

/Oksi. (: /

- Szóval akkor hamarosan beállsz a csatatérre is. *foglaltam össze tömören a tényeket, arcomon kiismerhetetlen kifejezéssel. Ezeknek a híreknek kiváltképpen nem örültem. Bella Halálfaló, Andromeda Auror, nagyon remélem, hogy legalább annyi testvéri szeret szorult beléjük a másik iránt, hogy ez nem vezet majd halálesethez. Bár ahogy elnéztem őt és Narcissát, nem sok jót jósolok*
- A testvéreid gondolom nem túl boldogok. *jegyeztem meg végül, titkon meghagyva neki a válaszadás lehetőségét, hogy tagadja, vagy igazolja eme állításomat*

//Vagyok is Smile//
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 10:34 am

*Katherine biztosan nagyon jó fej tanár lehet. Szerintem a diákjai szeretik, bár lehet, hogy még nem látta azt az oldalát. Elmosolyodtam, amikor röviden és tömören összefoglalta. Végül is, mire számítottam? Hiszen, bárkit megkérdezel, szinte mindenki ezt mondja. Vannak olyanok, akik részletezik is, de én erre most nem vagyok kíváncsi.*
- Idén végzem az Aurorakadémián.
*Erre rettenetesen büszke vagyok, mert nagyon sokat szenvedtem közben. Ott végezni nem kis dolog, ráadásul utána megkapom a rangomat is, miszerint hivatalosan is auror vagyok. Erre a családom nyilván nem túl büszke, de azért remélem, Katherine nem akad ki.*

/Oksi. (: /
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 10:22 am

Andromeda Black írta:
* Mardekár. Hát, jól tippeltem. Egészen jókedvűnek tűnt. Nem is tudom, hogy miért, de amikor kimondta, hogy mardekár, szinte összerezzentem. A családomban ugyebár én vagyok a kivétel. Neki is sikerült bejutnia, de akkor nekem miért nem? Elfogadom, hogy ez volt a sorsom, de akkor is.*
- Szeretted?
*Elmosolyodtam már én is. Ő annyira nem tűnt rosszkedvűnek, és ezen csodálkoztam. Valójában, ezért senki sem lenne az, de még egy kis halvány szikrát sem láttam. Tetszett nekem ez a csaj. Rejtélyes, de egyben vidám. Érdekes kis boszorkány.*

*Tetszett, hogy Andromeda közel sem olyan tartózkodó, mint amilyen ki nyuszi lelkű valójában. De nem is annyira tiszteletteljes, mint a testvérei, bátran tegez és látom a szemén, hogy nem néz ki belőlem többet, mint 19, de lehet, hogy 18. Ez pedig igazán szórakoztató*
- Fogalmazzunk úgy, hogy eléggé vicces volt *mondtam végül, elhallgatva azt, hogy bármi konkrétat is kelljen mondanom, elvégre elég egy két nevet említenem és a végén még rájönne, hogy jóformán a nagyanyja is lehetnék. Bár nem tagadom megnézném az arcát, de jobb nekem, amíg egyik lány sem tudja ki is vagyok. Még nem jött el az ideje, hogy tudomást szerezzenek erről.*
- És te? Mit csinálsz mostanában? *érdeklődte burkoltan a foglalkozás iránt, bár ha bármi mást is megoszt, az nekem csak jó lehet*

//Egy 10-15 perce el tűnök, de sietek vissza Smile//
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 10:12 am

* Mardekár. Hát, jól tippeltem. Egészen jókedvűnek tűnt. Nem is tudom, hogy miért, de amikor kimondta, hogy mardekár, szinte összerezzentem. A családomban ugyebár én vagyok a kivétel. Neki is sikerült bejutnia, de akkor nekem miért nem? Elfogadom, hogy ez volt a sorsom, de akkor is.*
- Szeretted?
*Elmosolyodtam már én is. Ő annyira nem tűnt rosszkedvűnek, és ezen csodálkoztam. Valójában, ezért senki sem lenne az, de még egy kis halvány szikrát sem láttam. Tetszett nekem ez a csaj. Rejtélyes, de egyben vidám. Érdekes kis boszorkány.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 10:01 am

Andromeda Black írta:
* Ez érdekes. Lehet, hogy akkor tényleg találkoztam már vele? Ezt nem értem. 3 éve végeztem. Akkor lehet, hogy összefutottam vele. Kicsit elszégyelltem magamat. Ő vidám volt és nem igazán mutatta, hogy megbántottam-e.*
- Sajnálom, de tényleg.
* Nem is tudom, hogy miért kértem bocsánatot. Csak úgy, mert szerintem most ezt kellett mondanom. Szerintem ez volt a megfelelő időpont arra, hogy ezt kimondjam. Valójában is sajnáltam, hogy feltettem a kérdést, szóval nem hazudtam. Hátradőltem és elmosolyodtam*
- Ide is jártál?

- Ugyan. *legyintettem a bocsánat kérésére. Nem volt értelme kimutatnom, hogy kissé belém gázolt, még híre menne és elkezdődne a találgatás mit mondhatott nekem. Már csak az hiányozna, neki is egyedül azért sikerült, mert családtag*
- Igen, a Mardekár volt a házam. *kacsintottam rá jókedvűen*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:54 am

* Ez érdekes. Lehet, hogy akkor tényleg találkoztam már vele? Ezt nem értem. 3 éve végeztem. Akkor lehet, hogy összefutottam vele. Kicsit elszégyelltem magamat. Ő vidám volt és nem igazán mutatta, hogy megbántottam-e.*
- Sajnálom, de tényleg.
* Nem is tudom, hogy miért kértem bocsánatot. Csak úgy, mert szerintem most ezt kellett mondanom. Szerintem ez volt a megfelelő időpont arra, hogy ezt kimondjam. Valójában is sajnáltam, hogy feltettem a kérdést, szóval nem hazudtam. Hátradőltem és elmosolyodtam*
- Ide is jártál?
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:49 am

Andromeda Black írta:
*Félretette a könyvet és ez kedves tőle. Most valami okosat kell, hogy mondjak, igaz? Nagyon gáz, ha nem jut eszembe hirtelen semmi. Ahogy ránézek megint csak az jut az eszembe, hogy diáknak néztem. Szerintem neki ez jól esett, hiszen fiatalabbnak néztem, mint amennyi valójában.*
- Mióta tanítasz a suliban?
*Amikor én sulis voltam, akkor miért nem volt ott? Hmm? Pont akkor jött, amikor Cissy végzős? Ez felettébb érdekes. Mindegy. Majd hamarosan minden kiderül és nem marad homályban semmi sem.*

*Andromeda kérdésére, felvonom szépen ívelt szemöldökömet, s igyekszem eltitkolni a szám rándulását.* ~Hát ez nem igazán esett jól.~
- 5 éve. *mondtam vigyorogva, mert tudtam, most eléggé kellemetlenül fogja magát érezni*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:43 am

*Félretette a könyvet és ez kedves tőle. Most valami okosat kell, hogy mondjak, igaz? Nagyon gáz, ha nem jut eszembe hirtelen semmi. Ahogy ránézek megint csak az jut az eszembe, hogy diáknak néztem. Szerintem neki ez jól esett, hiszen fiatalabbnak néztem, mint amennyi valójában.*
- Mióta tanítasz a suliban?
*Amikor én sulis voltam, akkor miért nem volt ott? Hmm? Pont akkor jött, amikor Cissy végzős? Ez felettébb érdekes. Mindegy. Majd hamarosan minden kiderül és nem marad homályban semmi sem.*
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:40 am

Andromeda Black írta:
*Megint a szoba fele veszem az irányt. Nem tudom, hogy lesz-e benn valaki, de most rám fér egy kis társaság. Lassan sétálok, minek sietni? Ráteszem a kezemet a kilincsre majd lenyomom és az ajtó kinyílik. Katherine még itt van. Mint egy igazi tanár, úgy ül a kanapén a könyvvel a kezében. Elmosolyodom, majd becsukom az ajtót, óvatosan. Katherine-nel szembe leülök a fotelba.*
- Szia megint.

- Nocsak, hát visszajöttél. *üdvözlöm, majd udvariasan félreteszem a könyvet, elvégre ha már beszélgetek valakivel, akkor illik teljes mértékben rá figyelnem. Nos igen... az aranyvérű nevelés nem veszett ki belőlem még ennyi év elteltével sem*
- Mi volt olyannyira sürgős?
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:35 am

*Megint a szoba fele veszem az irányt. Nem tudom, hogy lesz-e benn valaki, de most rám fér egy kis társaság. Lassan sétálok, minek sietni? Ráteszem a kezemet a kilincsre majd lenyomom és az ajtó kinyílik. Katherine még itt van. Mint egy igazi tanár, úgy ül a kanapén a könyvvel a kezében. Elmosolyodom, majd becsukom az ajtót, óvatosan. Katherine-nel szembe leülök a fotelba.*
- Szia megint.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:30 am

Lily Rose Evans írta:
* Magamban mélységes hálával gondolok arra, hogy végül mégsem kapok semmit. Tuti, hogy estére azon csámcsogna a fél Griffendél-ház.
Hevesen bólintok. Igen, ebből megvan a tanulság. *
- Köszönöm professzor. Ha megbocsájt, nekem most mennem kell. További kellemes napot! * köszönök el sietve, majd elhagyom a Társalgót. Megúsztaaam! *

- Viszlát Miss. Evans. *mosolygok, majd amikor kiteszi a lábát, már elnevetem magamat.* ~Mintha maga a sátán elől menekült volna. Ez igazán mulatságos~ *jegyzem meg magamban jókedvűen, majd leveszem a polcról a Sötét bűbájok, rontások ellen című könyvet és olvasgatni kezdtem*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:25 am

* Magamban mélységes hálával gondolok arra, hogy végül mégsem kapok semmit. Tuti, hogy estére azon csámcsogna a fél Griffendél-ház.
Hevesen bólintok. Igen, ebből megvan a tanulság. *
- Köszönöm professzor. Ha megbocsájt, nekem most mennem kell. További kellemes napot! * köszönök el sietve, majd elhagyom a Társalgót. Megúsztaaam! *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:22 am

Lily Rose Evans írta:
* A szavaira jeges félelem kúszik a torkomba. nem tudom, miért, de ez a nő olyan ... rejtélyes és félelmetes. Lumpshluck professzor egyszer megemlítette az óráján, hogy Ms. Darkrose túl fiatal szerinte ahhoz, hogy tanítson. Ezt érzem én is ... *
- Sajnálom, professzor. Nem akartam tiszteletlen lenni Önnel, csupán ... nehéz Narcissa Blackkel együtt dolgozni. * fejezem be kurtán. Még életemben nem kaptam büntetőmunkát, nehogy már most kelljen elkezdenem! *

- Semmi probléma Miss. Evans, de kérem legközelebb emlékezzen, hogy illendő beszélni az idősebekkel, még ha kissé heves vérmérsékletű is. *jegyeztem meg kissé talán gúnyosabban is, mint szerettem volna, de jobb ha tanul az esetből. Több tanár nem nézi jó szemmel hogy a diákok többsége nem tudja mi is vagyok pontosan. Nos... ez nem túl nagy hátrány, bár már tervezem, hogy esetleg bemutatkozom nekik igazán*
- Narcissa Blackhez pedig javaslom a hatalmas türelmet. *jegyeztem meg végül, mert nekem is arra van szükségem. Ő is Bella két külön világ, de a bajkeverésben elsők*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:15 am

* A szavaira jeges félelem kúszik a torkomba. nem tudom, miért, de ez a nő olyan ... rejtélyes és félelmetes. Lumpshluck professzor egyszer megemlítette az óráján, hogy Ms. Darkrose túl fiatal szerinte ahhoz, hogy tanítson. Ezt érzem én is ... *
- Sajnálom, professzor. Nem akartam tiszteletlen lenni Önnel, csupán ... nehéz Narcissa Blackkel együtt dolgozni. * fejezem be kurtán. Még életemben nem kaptam büntetőmunkát, nehogy már most kelljen elkezdenem! *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:11 am

Lily Rose Evans írta:
* Andromeda szavaira megpróbálok illedelmesen válaszolni, hiszen a húgával kapcsolatos ellenérzéseim nem tartoznak a jelen helyzethez. *
- Igen. * motyogom, bár én más szót használnék Narcissára. Mikor andromeda távozik ismét csak intek neki. Ám nem kerüli el a figyelmem, hogy ezúttal már egyedül maradtunk Darkrose professzorral. Mindegy, úgyis van mit kérdeznem tőle ...
Ám mikor rendre utasít elfelejtem minden kérdésemet. *
- Professzor, kérem, én igyekszem, de Narcissa Blackkel képtelenség együtt működni ... Csak akkor hajlandó ellátni a kötelességét, ha nyomós oka van rá, más esetben pedig nevetséges kifogásokkal kihúzza magát a munka alól! * hadarom idegesen, miközben megpróbálom nem levetkőzni a tanároknak járó tiszteletet. *

- Szóval ez lenne a híred Griffendéles bátorság... vagy inkább vakmerőség. *villannak meg rá fenyegetően a szemeim. Sosem szerettem ha a diákok megemelték velem szemben a hangjukat. Alapjaiban igazán elbűvölő személyiség vagyok, de aki kihúzza nálam a gyufát az megismeri a rosszabb oldalamat. Aki szerencsés annak nem kell, a szerencsétlenek viszont egy életre emlékeznek rá.*
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 8:02 am

* Andromeda szavaira megpróbálok illedelmesen válaszolni, hiszen a húgával kapcsolatos ellenérzéseim nem tartoznak a jelen helyzethez. *
- Igen. * motyogom, bár én más szót használnék Narcissára. Mikor andromeda távozik ismét csak intek neki. Ám nem kerüli el a figyelmem, hogy ezúttal már egyedül maradtunk Darkrose professzorral. Mindegy, úgyis van mit kérdeznem tőle ...
Ám mikor rendre utasít elfelejtem minden kérdésemet. *
- Professzor, kérem, én igyekszem, de Narcissa Blackkel képtelenség együtt működni ... Csak akkor hajlandó ellátni a kötelességét, ha nyomós oka van rá, más esetben pedig nevetséges kifogásokkal kihúzza magát a munka alól! * hadarom idegesen, miközben megpróbálom nem levetkőzni a tanároknak járó tiszteletet. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Katherine Darkrose
Vámpír & Mod. & SVK tanár & Mardekár házvezető
Katherine Darkrose


Hozzászólások száma : 1004
Join date : 2010. Dec. 20.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 7:56 am

Sziasztok lányok *intek utánuk kedélyesen, bár Cissy viselkedése hagy némi kivetnivalót maga után*
Miss Evans, kérem viselkedjen. *pillantok a Griffendélesre komoran*

//Sziasztok Smile//
Vissza az elejére Go down
http://roxfort.forumocean.com/forum
Andromeda Black
Főnix Rendje tag
Andromeda Black


Hozzászólások száma : 46
Join date : 2010. Dec. 25.
Tartózkodási hely : London*__*

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 7:54 am

* Katherine váratlanul megszólalt én pedig csak mosolyogtam. Valójában nagyon nem értem, hogy ilyen fiatalon, hogy lehet tanár, de inkább nem kérdezek rá. A végén azt hiszi, hogy olyan nagyon sok közünk van egymáshoz Narcissa-val, pedig gyakorlatilag átnézünk egymáson. Amikor Cissy dühösen elmegy és itt hagyja Lily-t, felé fordulok.*
- Olyan, mint egy kis boszorkány, nem igaz?
*Szélesen elmosolyodom. Ha valamiben, hát ebben biztosan egyetértünk Lily-vel, de szerintem Katherine-nel is. Lassan felálltam és közben órát kerestem.*
- De most itt kell, hogy hagyjalak titeket. Sziasztok!
*Integetek, majd kisétálok*

/Majd később még felnézek. Addig is pusszancs. (: /
Vissza az elejére Go down
Lily Rose Evans
Griffendél & Admin & Prefektus
Lily Rose Evans


Hozzászólások száma : 1052
Join date : 2010. Dec. 15.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort & Evans-ház

Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 7:49 am

* Elképedve pislogok Narcissára mikor gúnyos mosollyal vissza kérdez. *
- Nem is tudom. Mondjuk, hogy melyikünk merre menjen, mert arra még nem voltál hajlandó válaszolni! * vágom rá dühösen, azonban végül nem bírom elkapni, mert kcsúszik a kezeim közül.
Füstölögve nézek utána. *
Vissza az elejére Go down
https://maraudersmap.catsboard.com
Ajánlott tartalom





Társalgó Szoba - Page 15 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Társalgó Szoba   Társalgó Szoba - Page 15 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Társalgó Szoba
Vissza az elejére 
15 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» Társalgó szoba /Usereknek/
» Földszinti Társalgó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauder's Map ••• :: Muglik után szabadon ... :: Társalgó-
Ugrás: